Pëlhurë Mikrofibër Zeiss


Kategoria: ,

Përshkrimi

Produkt klasik i pastrimit të lenteve në cilësinë e vërtetë ZEISS: Pëlhurë mikrofibre ZEISS për kujdesin efektiv dhe të butë të lentes çdo ditë. Pëlhurë mikrofibre ZEISS, e përdorur në lidhje me solucionin e pastrimit të lenteve ZEISS, të thatë ose pas shpëlarjes së syzeve nën ujë të vakët, është zgjedhja numër një për t’u kujdesur për të gjitha lentet e spektaklit që kanë jetëgjatësi të gjatë.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime ende.

Bëhu i pari që vlerëson “Pëlhurë Mikrofibër Zeiss”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

PRODUKTE TË NJËJTA