Solucion Zeiss (240 ml)


Kategoria: ,

Përshkrimi

Siguron pastrim të butë dhe të butë të lenteve të spektaklit. Për të pastruar lente, thjesht lëreni lëngun mbi pëlhurën e mikrofibrave dhe pastroni të dyja anët. Sipërfaqet optike mund të pastrohen me butësi dhe tërësisht në të njëjtën mënyrë. Llak nuk përmban substanca pastrimi agresive që mund të dëmtojnë lente, veshjen ose sipërfaqen optike.

Vlerësimet

Nuk ka vlerësime ende.

Bëhu i pari që vlerëson “Solucion Zeiss (240 ml)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

PRODUKTE TË NJËJTA